Kontakt Condair

Vil du i kontakt med os? Find den afdeling du skal have fat i nedenfor.

  

Vil du i kontakt med os?


Alexander Lind / Sales Engineer
Tlf. 87 88 20 55     
Mail: alexander.lind@condair.com


Nikolaj Thomsen / Sales Engineer HVAC
Tlf. 87 88 21 35   
Mail: nikolaj.thomsen@condair.com


Ib Kjærside / Sales Manager
Tlf.  87 88 21 33
Mail: ib.kjaerside@condair.com


Elmer Jensen / Instruments
Tlf. 58 56 08 86    
Mail: elmer.jensen@condair.com


Klaus Villumsen / Sales Engineer
Tlf. 58 56 08 81    
Mail: klaus.villumsen@condair.com

  

  

  

    SERVICE

    Telefon 87 88 21 00

    Mail service@condair.dk

     


    Carsten Brostrup / Sales Director 
    Tlf. 23 65 84 28  
    Mail: carsten.brostrup@condair.com

     


    Lasse Andresen / Service Manager
    Tlf. 53 82 37 80    
    Mail: lasse.andresen@condair.com

     


    Helene Eriksen / Marketing Manager
    Tlf. 23 83 10 05      
    Mail: helene.eriksen@condair.com

      BOGHOLDERI OG IT

      Telefon 87 88 21 00

      Mail faktura@condair.com

        INDKØB OG PRODUKTION

        Telefon 87 88 21 00

        Mail purchase.dk@condair.com

          ANDRE HENVENDELSER

          Telefon 87 88 21 00

          Mail condair.dk@condair.com

           


          Gitte Hagelskær / Financial Manager
          Tlf. 87 88 21 24
          Mail: gitte.hagelskaer@condair.com

           


          Torben Knudsen / Production Manager
          Tlf. 87 88 21 27
          Mail: torben.knudsen@condair.com

           

          Har du et spørgsmål? Du er velkommen til at kontakte os.


          CONDAIR A/S, hovedkontor

          Parallelvej 2
          8680 Ry

          CVR-nr. 15200537


          CONDAIR A/S

          Gl. Holbækvej 6-8
          4200 Slagelse

           

           

          Mere om Condair