Vil du i kontakt med os?

    SALG:

    Telefon 87 88 21 00

    Mail salg.dk@condair.com

    EKSTERN SALG:


    Carsten Brostrup
    Sales Director

    Tlf. 23 65 84 28  
    Mail: carsten.brostrup@condair.com


    Brian Spliid
    Sales Engineer HVAC

    Tlf. 58 56 08 80     
    Mail: brian.spliid@condair.com


    Nikolaj Thomsen
    Sales Engineer HVAC

    Tlf. 87 88 21 35   
    Mail: nikolaj.thomsen@condair.com


    Søren Damsgaard 
    Sales Engineer DRS

    Tlf. 87 88 21 21    
    Mail: soeren.damsgaard@condair.com


    Elmer Jensen
    Instruments

    Tlf. 58 56 08 86    
    Mail: elmer.jensen@condair.com

    INTERN SALG:


    Kasper Byskov
    Technical After Sales

    Tlf. 87 88 21 04
    Mail: kasper.byskov@condair.com


    Michelle Khouri
    Sales Engineer

    Tlf. 87 88 21 07
    Mail: michelle.khouri@condair.com



    Menaka Rosenlund
    Sales Engineer

    Tlf. 87 88 21 14
    Mail: menaka.rosenlund@condair.com



    Mick Sørensen
    Technical Sales Support

    Tlf. 87 88 21 03
    Mail: mick.soerensen@condair.com

    Har du spørgsmål? Du er velkommen til at kontakte os.

    CONDAIR A/S, hovedkontor

    Parallelvej 2
    8680 Ry

    CVR-nr. 15200537

    CONDAIR A/S

    Gl. Holbækvej 6-8
    4200 Slagelse

     

    Mere om Condair